Moderný web design

Tvorba webových stránok - Web dizajn

web design, webdesign, web dizajn  

Efektívny web dizajn

Vám pomáha udržať zákazníkov.

 

Pekný a kvalitný web dizajn vytvorí u potenciálneho zákazníka dobrý dojem.

 

Web dizajn má vplyv na to, či zákazník nakúpi na našom firemnom webe alebo u konkurencie.

Web dizajn je niekedy to, čo predáva produkt.

 

Dobrý web dizajn by mal zvýšiť použiteľnosť stránok, umožniť návštevníkovi rýchlejšie a jednoduchšie dosiahnuť jeho ciele a ovplyvňuje zážitok návštevníka z používania web stránky.

 

Ak má firma v rámci webdizajnu svoje logo a obchodné značky, pomáha grafický dizajn aj budovaniu corporate identity na Internete.

 

Pre potreby www stránky sa odporúča použiť jednoduchý web dizajn, čím jednoduchší, tým lepší. Potencionálneho zákazníka zaujímajú informácie o možnostiach nákupu. Príliš veľa obrázkov a animácií na jednej strane spomaľuje načítavanie www stránky, na druhej strane odvádza pozornosť zákazníka a znižuje záujem o produkty a služby. 


Vytvorenie webovej stránky

Ako to u nás celé prebieha?

 

Webdizajn vašej web stránky vytvára prvý dojem o Vás a Vašej firme, o službách a produktoch, ktoré ponúkate. Web stránka prezentuje Váš firemný imidž a reprezentuje Vašu spoločnosť na internetovom trhu. Webdizajn zahŕňa layout, čiže usporiadanie objektov na stránke ako sú texty, obrázky, navigácia a ostatné objekty tvoriace web stránku. 

Vašej novej web stránke sa bude venovať niekoľko ľudí, z ktorých každý je expert na svoju oblasť. V prvom rade sa Vám bude venovať náš obchodník, ktorý s Vami upresní zadanie pre web dizajn. Vaše predstavy, špeciálne požiadavky a podobne. Pripraví sa konkrétne zadanie pre grafika, ktorý mu vtisne pečať svojej umeleckej unikátnosti a vytvorí prvý návrh webdizajnu.

 

Webdizajn od firmy Biznisweb

web dizajn, tvorba www stránok, návrh loga, tvorba web stránok web dizajn, tvorba web stránok, návrh loga, tvorba www stránok  

web dizajn, tvorba web stránok, návrh loga, tvorba www stránok

Zobraziť viac grafických návrhov na web dizajn. 

 

<< späť na  obsah www stránok


Staňte sa fanúšikom BiznisWebu:


podnikanie-blog.sk, podnikanie na internete, blog o podnikaní na internete Biznisweb tvorba www stránok na Google + Biznisweb tvorba www stránok na Facebooku
Biznisweb tvorba stránok na Twitteri Biznisweb tvorba web stránok na YouTube Biznisweb RSS


 

Tvorba www stránok, skúška ZADARMO. Radi Vám pomôžeme pri tvorbe web stránky.

Zaregistrovať do Noviniek e-mailom

 

Tvorba www stránok, weby, eshopy. Vytvorte si web stránku cez BiznisWeb.


Kontakt