Prenájom e-shopu - výhody

web stránky na 15 dní zdarma

15 dní test zdarma

BiznisWeb si môžete najskôr vyskúšať a až následne zakúpiť. Viete, do čoho idete. Testujete balíček MAXIMUM s funkcionalitou internetového obchodu.

telefonická a mailová podpora

Obetavá zákaznícka podpora

"Já jsem moc ráda, že mám takové skvělé lidi kolem sebe, kteří mě ochotně a rádi poradí. Ještě jednou mockrát děkuji."

Šárka Litošová, www.younglust.cz

 

"Dobrý deň, super, vďaka za podrobné info. Dnes som skúsil prácu s databázou, je to jednoduché ako facka. Fakt super systém."

Mgr. Michal Lavo, centrumkolies.sk

web stránky rýchlo a lacno

Rýchlosť

Nemáte čas? S BiznisWebom si web stránky vytvoríte za 5 minút! Každá zmena alebo aktualizácia obsahu sa po uložení ihneď prejaví. Návštevníci Vašich web stránok tak majú k dispozícii vždy aktuálny obsah alebo stav skladových zásob.

jednoduchá tvorba www stránky

Jednoduchosť

Nemusíte nič sťahovať alebo inštalovať. Zaregistrujete sa, vytvoríte web stránku a je to! Aktualizácia obsahu stránok prebieha v jednoduchom prostredí. Pre vstup do administrácie potrebujete autorizované  prihlasovacie meno a heslo.

záruka na tvorbu www stránek

7 rokov vývoja, viac ako 2500 spokojných zákazníkov

Sme na trhu už dlhú dobu. Chceme tu byť pre Vás aj o 10 rokov a poskytovať Vám kvalitné služby súvisiace s tvorbou web stránok a internetových obchodov. Výpis z obchodného registra.

profesionální grafické šablony na web

Profesionálne grafické designy

Stránky vytvorené BiznisWebom ponúkajú profesionálne grafické designy úplne zdarma. Presvedčte sa sami! Kliknite sem a vytvorte si vlastnú web stránku s peknou grafikou. Vyberte si 1 z 500 grafických designov. Inšpirujte sa - pozrite si naše referencie.

www stránky, eshop rýchlo a lacno

Nízka cena

Za vytvorenie a aktualizáciu web stránky nemusíte platiť tisíce EUR. Za cenu od 8,30 € mesačne si vytvoríte kvalitnú web stránku, za cenu od 26,56 € mesačne máte moderný internetový obchod. Investujte rozumne a nechajte si vypracovať cenovú ponuku.

www stránky bez viazanosti

Bez viazanosti

Nenútime Vás do žiadnej viazanosti. Ak sa rozhodnete prevádzkovanie web stránky alebo e-shopu ukončiť, stačí zaslať z kontaktného e-mailu žiadosť o predčasné ukončenie spolupráce na info@biznisweb.sk.

profesionálny redačný systém na tvorbu webu, CMS

Profesionálny publikačný systém

Aktualizácia obsahu web stránok prebieha v prehľadnom prostredí. Presvedčte sa sami - ukážky administrácie tu.

seo pohotovosť

SEO pohotovosť

Poskytujeme odborné SEO (optimalizácia pre vyhľadávače) konzultácie v cene služby BiznisWeb. Záleží nám na tom, aby Váš web zarábal, preto sme vymysleli túto unikátnu službu. Pre viac informácií kliknite sem

seo rady

SEO rady

SEO (optimalizácia pre vyhľadávače) nie je žiadne tajomstvo. Základom SEO sú jasné a jednoduché postupy, ktoré treba urobiť. Nezarábame na Vašej nevedomosti, ale poskytneme Vám komplexný zoznam rád pre SEO v cene služby BiznisWebu. Ak nemáte čas, môžete si realizáciu SEO doobjednať.

neomedzené množstvo podstránok na webe

Neobmedzené množstvo podstránok

Na Vašej web stránke môžete mať nekonečné množstvo podstránok alebo produktov. Kedykoľvek dokážete vytvoriť novú podstránku alebo pridať nový blok.

xml export dat, xml feed, url feedu

XML export do porovnávačov produktov

Prioritne umiestnime odkaz na Váš web do porovnávača produktov z vlastnej dielne - MojeObchody.sk. Získate tak dôležité spätné odkazy z web stránky s vysokým pagerankom. XML feed pre porovnávače tovaru nájdete tu.

alternativní internetové prohlížeče

Rozumieme si s Firefoxom, Operou či Safari

Spravovať a prehliadať web stránky môžete aj v alternatívnych prehliadačoch ako Firefox, Opera a Safari. Počítame s tým, že z 1000 platiacich klientov BiznisWebu bude aspoň 300 používať alternatívne prehliadače na aktualizáciu svojich web stránok. Áno, až 30% návštevníkov Vašich web stránok môže používať konkurenciu Internet Exploreru - prehliadače Firefox, Opera a Safari.

firefox internet explorersafari

seo optimalizace webu

Podpora pre vyhľadávače

BiznisWeb podporuje kľúčové pravidlá optimalizácie pre vyhľadávače. Vyhľadávače tak doslova zožerú obsah Vašich web stránok a vďaka tomu sa Vaše stránky môžu umiestniť vo výsledkoch vyhľadávania na prvých pozíciách.

 

Presvedčili ste ma, chcem to s Vami vyskúšať na 15 dní zdarma:

vytvoriť web stránku alebo e-shop


Staňte sa fanúšikom BiznisWebu:


podnikanie-blog.sk, podnikanie na internete, blog o podnikaní na internete Biznisweb tvorba www stránok na Google + Biznisweb tvorba www stránok na Facebooku
Biznisweb tvorba stránok na Twitteri Biznisweb tvorba web stránok na YouTube Biznisweb RSS


 

Tvorba www stránok, skúška ZADARMO. Radi Vám pomôžeme pri tvorbe web stránky.

Zaregistrovať do Noviniek e-mailom

 

Tvorba www stránok, weby, eshopy. Vytvorte si web stránku cez BiznisWeb.


Kontakt