Spriaznené www stránky

 

Sú to také weby, ktoré zdarma uvedú odkaz na firemný web. Väčšinou ide o systém odkaz za odkaz, t.j. cudzia web stránka uvedie odkaz na firemný web, ak firemný web uvedie odkaz na cudziu web stránku.

 

Výmena odkazov patrí k najstarším prirodzeným metódam zvyšovania návštevnosti na Internete. Výmena odkazov medzi spriaznenými web stránkami je dôležitou súčasťou optimalizácie pre vyhľadávače. Množstvo a kvalita odkazov ovplyvnia umiestnenie firemného webu vo výsledkoch vyhľadávania.

 

  • Opäť je dôležité, aby odkaz na firemnú web stránku objavila cieľová skupina návštevníkov Internetu v správny čas, aby ich odkaz oslovil a priviedol na firemný web, kde sa z nich môžu stať zákazníci firmy. Firma by nemala preto podceniť správny výber spriaznených webov.

 

  • Ďalšou možnosťou upozornenia na firemnú web stránku a produkty ponúkané na nej je krížová propagácia. Spriaznené web stránky v určitých intervaloch upozorňujú na partnerskú web stránku formou článku, recenzie, doporučenia. 

 

späť na internetová reklama


Staňte sa fanúšikom BiznisWebu:


podnikanie-blog.sk, podnikanie na internete, blog o podnikaní na internete Biznisweb tvorba www stránok na Google + Biznisweb tvorba www stránok na Facebooku
Biznisweb tvorba stránok na Twitteri Biznisweb tvorba web stránok na YouTube Biznisweb RSS


 

Tvorba www stránok, skúška ZADARMO. Radi Vám pomôžeme pri tvorbe web stránky.

Zaregistrovať do Noviniek e-mailom

 

Tvorba www stránok, weby, eshopy. Vytvorte si web stránku cez BiznisWeb.


Kontakt