Vlastnosti Floxu, ktoré je potrebné zdôrazniť

 

Prvá verzia Floxu vyšla už pred 5. rokmi, CMS Flox sa za ten čas zaradil medzi špičku vo svojom obore. Odborníci pri vývoji Floxu porovnávali vyše 15 konkurenčných redakčných systémov, poučili sa na chybách iných, dodali veľa nových nápadov a vytvorili kvalitný produkt.

 

Bezpečnosť CMS Flox


Vstup do systému Flox je chránený užívateľským menom a heslom. Prihlasovanie prebieha pri kódovaní SSL, takže meno a heslo nie je možné odchytiť. Správca stránky pritom môže povoliť alebo zakázať prístup užívateľom do každej jednej časti systému. Je možné vytvoriť skupinu práv a tú prideliť istej skupine používateľov systému. Dokonca môžete obmedziť práva len na čítanie správ bez možnosti uskutočňovania akýchkoľvek zmien.

 

Oddelená správa dizajnu a funkcionality od obsahu webu


CMS Flox umožňuje zmeniť obsah bez toho, aby ste museli dávať pozor na dizajn, formátovanie
a kontextové zmeny na celom webe. O grafické rozmiestnenie stránok, zobrazovanie obsahu
a vytváranie komplexnej formy webu sa starajú tzv. šablóny, ktoré sú uložené a udržiavané oddelene od obsahu webu. Cez rôzne šablóny si pritom môžete pozerať ten istý obsah, každá sekcia a dokonca každý článok Vášho webu sa môže zobrazovať v inej - grafickej podobe.

 

Hierarchická štruktúra informácií


Stránky vytvorené pomocou Verbalu sú hierarchicky organizované do n-úrovňového stromu. Pomyselné listy stromu predstavujú sekcie. Vďaka šablónam môžete v každom dokumente zvoliť rôzne grafické zobrazovanie.

 

Jazykové verzie redakčného systému Flox


Aktuálne je k dispozícii slovenská, nemecká a česká jazyková verzia Floxu. V prípade potreby je možné veľmi rýchlo dopracovať ďalší preklad užívateľského prostredia Floxu
a tak ho sprístupniť ďaľším používateľom.

 

Windows alebo Linux?


Flox je multiplatformový – je možné inštalovať ho na webový server s OS Linux a aj Windows. Nemusíte sa obmedzovať na jeden operačný systém, Flox je možné prevádzkovať prakticky na akomkoľvek systéme a bez žiadnych obmedzení. Serverová strana sa opiera o webový server s podporou jazyka PHP a databázový server MySQL.

 

Vyskúšajte si CMS redakčný systém Flox zdarma!

 

Otvorenosť systému Flox


CMS Flox je kedykoľvek rozšíriteľný o ďaľšie funkcie, moduly. Je možné upraviť už hotový modul, alebo od nás môžete požadovať doprogramovanie akejkoľvek špecifickej funkcionality. Modul iba vsunieme do systemu a začne fungovať. Možný je aj úplný upgrade systému.

 

Správa stránok


Vytváranie nových stránok a upravovanie už existujúcich stránok je samozrejmosťou. Výhodou je napríklad jednoduché vyhľadávanie stránok. Na vyhľadanie konkrétnej stránky stačí zadať jej číslo alebo text, ktorý stránku hneď nájde a dá Vám možnosť ju editovať.

 

Flox zvládne stránky akéhokoľvek typu a rozsahu


CMS Flox je vďaka svojej stabilite a výkonnosti vhodný pre použitie od menších firemných prezentácií, stránok mimovládnych organizácií, cez prezentácie korporácií, weby štátnej správy a regionálnej samosprávy až po portály, veľké riešenia na prevádzku elektronických obchodov či spravodajských serverov, internetových prezentácií časopisov. 

 

viac o Floxe

 

späť na CMS


Staňte sa fanúšikom BiznisWebu:


podnikanie-blog.sk, podnikanie na internete, blog o podnikaní na internete Biznisweb tvorba www stránok na Google + Biznisweb tvorba www stránok na Facebooku
Biznisweb tvorba stránok na Twitteri Biznisweb tvorba web stránok na YouTube Biznisweb RSS


 

Tvorba www stránok, skúška ZADARMO. Radi Vám pomôžeme pri tvorbe web stránky.

Zaregistrovať do Noviniek e-mailom

 

Tvorba www stránok, weby, eshopy. Vytvorte si web stránku cez BiznisWeb.


Kontakt