Technické riešenie

 

Klientovi (správcovi stránky) pre prístup do administračnej časti Floxu postačuje bežný internetový prehliadač. CMS Flox je vyvíjaný pre Internet Explorer a Mozillu. Vizuálny WYSIWYG editor je kompatibilný aj s Mozillou, čo je jedinečná vlastnosť Floxu.

 

  • Web stránky generované Floxom sú zobraziteľné vo všetkých prehliadačoch, na všetkých typoch zariadení! Flox podporuje generovanie čistého validného XHTML kódu podľa špecifikácii W3C konzorcia určujúceho štandardy pre web. Vaše stránky sa zobrazia každému (problém nemajú ani nevidiaci na svojich čítacích zariadeniach), či už si prezeráte Váš web na PDA zariadení, mobilnom telefóne alebo na internetovej chladničke. Štruktúrovaný obsah wevbu bude báseň pre internetové vyhľadávače a Váš web bude moderný aj o 5 rokov! Táto vlastnosť Verbalu je v prostredí súčasného trhu s redakčnými systémami absolútnou unikátnosťou a žiaden konkurenčný systém nedodržiava štandardy, ktoré umožňujú hore opísané výhody.

 

CMS Flox je možné inštalovať na webový server s OS Linux a aj Windows. Na strane servera, teda miesta fyzického umiestnenia Floxu a web stránky, je potrebný web server s podporou PHP a MySQL. Ide o Open Source produkty, nemusíte kupovať žiaden drahý server.

 

V CMS Floxe sú použité nasledujúce technológie: PHP, MySQL, XHTML 1.0 STRICT, CSS 2 a DHTML vizuálny editor fungujúci pod IE a Mozillou.

 

späť na CMS


Staňte sa fanúšikom BiznisWebu:


podnikanie-blog.sk, podnikanie na internete, blog o podnikaní na internete Biznisweb tvorba www stránok na Google + Biznisweb tvorba www stránok na Facebooku
Biznisweb tvorba stránok na Twitteri Biznisweb tvorba web stránok na YouTube Biznisweb RSS


 

Tvorba www stránok, skúška ZADARMO. Radi Vám pomôžeme pri tvorbe web stránky.

Zaregistrovať do Noviniek e-mailom

 

Tvorba www stránok, weby, eshopy. Vytvorte si web stránku cez BiznisWeb.


Kontakt