Prečo používať CMS Redakčný systém?

Lacnejší

 

  • Napriek tomu, že jednorazová investícia do webstránky s CMS systémom je väčšia ako investícia do tzv. statickej HTML stránky, je pravdepodobné, že sa Vám čoskoro vráti. Závisí však najmä od frekvencie a rozsahu aktualizácie. Pri cenách, ktoré webdesignové firmy pýtajú za aktualizáciu statických stránok – 200 až 1200 Sk/hod (od amatérov po profesionálov), je odporúčné obstarať si CMS systém, ak aktualizujete Váš web aspoň jedenkrát za dva mesiace.

 

Jednoduchý

 

  • Pokiaľ máte aké-také znalosti programovania a zvažujete, že si naprogramujete jednoduchú web stránku, ktorú si budete aktualizovať, určite Vás napadne zvážiť insvestíciu do CMS systému. CMS systém je jednoduchší nástroj na aktualizáciu ako programovanie kódu.

 

Rýchly

 

  • Pomocou dobrého CMS systému viete Vaše stránky aktualizovať nielen jednoducho, ale aj rýchlo. Pri naozaj dobrom CMS systéme je rýchlosť aktualizácie stránky priamo úmerná tomu, ako viete rýchlo písať.

 

Aktuálnosť informácií

 

  • Aktuálna webstránka je oveľa zaujímavejšia pre Vašich klientov ako tá stará s informáciami, ktoré už z polovice nie sú platné.

 

Optimalizácia pre vyhľadávače

 

  • Ak máte dobrý CMS systém, tak všetky stránky, ktoré pomocou neho vytvárate, sú automaticky optimalizované pre vyhľadávače. To znamená, že ich Zoznam, alebo Google vyhodí na vyšších pozíciách. Takto si k Vám potenciálni klienti nájdu kratšiu cestu.

 

Prístupnejší

 

  • Väčšina CMS systémov obsahuje funkciu prostredníctvom ktorej určíte kto má prístup a práva na menenie obsahu Vášho webu.

 

Vyskúšajte si redakčný CMS systém Flox pre tvorbu a správu web stránok

 

Komplexnejší

 

  • Vďaka CMS systému môže Vaša stránka byť oveľa komplexnejšia. Ak zvažujete investíciu do komplexnejšej web stránky, investícia do CMS systému je priam nevyhnutná.

 

Už ho poznáte

 

  • Väčšina CMS systémov je intuitívana a pokiaľ ovládate Word, zvládnete aj CMS / Redakčný systém  

 

späť na CMS


Staňte sa fanúšikom BiznisWebu:


podnikanie-blog.sk, podnikanie na internete, blog o podnikaní na internete Biznisweb tvorba www stránok na Google + Biznisweb tvorba www stránok na Facebooku
Biznisweb tvorba stránok na Twitteri Biznisweb tvorba web stránok na YouTube Biznisweb RSS


 

Tvorba www stránok, skúška ZADARMO. Radi Vám pomôžeme pri tvorbe web stránky.

Zaregistrovať do Noviniek e-mailom

 

Tvorba www stránok, weby, eshopy. Vytvorte si web stránku cez BiznisWeb.


Kontakt